Hra Spejbl, Hurvínek a já

2.4.2023 - Jitka Schwarzová
Hra Spejbl, Hurvínek a já

V pátek 24.  března děti ze všech oddělení družiny navštívily naše nejslavnější loutkové divadlo  Spejbla a Hurvínka. Na programu byla hra Spejbl, Hurvínek a já. Netradiční představení, kdy malí diváci byli zapojeni přímo do hry, děti zaujalo a moc se jim líbilo. Bylo to vidět i na vzorném a způsobném chování všech malých návštěvníků tohoto představení.
Díky laskavému přístupu divadla, které jen pro naši školu toto páteční představení připravilo, jsme dokonce mohli nahlédnout i do zákulisí a ještě tak obohatit náš kulturní zážitek.