Historická trafika 1. 9. a 2 .9.

30.8.2022 - Zuzana Schäfferová
Historická trafika 1. 9. a 2 .9.

Skupina místních nadšenců pro historii Starých Střešovic připravuje oživení malebné trafiky na rohu areálu základní školy na Norbertově v ulici Norbertov a Sibeliova. Smyslem tohoto záměru je připomenutí této drobné stavby jako součásti historie Střešovic a Prahy 6 a hlavně jako kulturní památky, která je zajímavým dokladem tehdejšího městského mobiliáře.

Oficiální otevření proběhne 2. září 2022 v 11.45 hodin v prostoru před trafikou.

Oficiální plakát s dalšími informacemi ZDE.