Florbalový turnaj žáků a žákyň prvního stupně

19.6.2023 - Zuzana Schäfferová
Florbalový turnaj žáků a žákyň prvního stupně

Florbalový klub Tatran Střešovice, který sídlí v hale hned naproti naší škole, už podruhé v tomto školním roce pořádal florbalový turnaj pro žáky prvního stupně. Ve čtvrtek 8. června naše škola vyslala 2 týmy dívek a v pátek 9. června 2 týmy chlapců. Turnaj byl opět naprosto skvělý a dobře organizovaný - o naše děti se zde celou dobu starali profesionální trenéři. Naše mladší dívky skončily na krásném třetím místě, stejně jako naši starší chlapci. Mladší chlapci skončili ve své kategorii těsně pod stupněm vítězů na čtvrtém místě. Trenérům a celému Tatranu moc děkujeme za hezkou akci. Ta by se měla konat každý rok, takže se už teď těšíme na další turnaj.