Florbalový turnaj dívek z 1. stupně

11.2.2024 - Jitka Schwarzová
Florbalový turnaj dívek z 1. stupně

V pátek 9. 2. se na Tatranu konal další florbalový turnaj dívek z 1. stupně. Naše škola opět vyslala jedno družstvo do kategorie mladších (1.-3. třídy) i starších (4. třídy) žaček. Naše mladší žákyně se v konkurenci dalších šesti týmů na vyšší příčky neprobojovaly, ale v kategorii starších žákyň se děly velké věci. Ze skupiny naše florbalistky postoupily bez jediné prohry a ve vyřazovacích bojích došly až do finále. V něm s přehledem vyhrály 3:0 a mohly tak slavit úžasné první místo a zisk zlatých medailí!

Všechny naše holky hrály skvěle, za zmínku určitě stojí fantastický výkon Klárky Pleštilové (4.A), která v turnaji soupeřkám nasypala celkem 17 gólů a stala se tak nejlepší střelkyní celého turnaje. Celé dopoledne bylo parádní a výborně zorganizované, opět moc děkujeme organizátorům z Tatranu. Také moc děkujeme našim malým florbalistkám za další skvělou reprezentaci školy a těšíme se na další sportovní akci!

VIDEO>>>