Cyklistický výlet Mělnicko

16.7.2023 - Zuzana Schäfferová
Cyklistický výlet Mělnicko

Od pondělí 19. do pátku 23. června se po Mělnicku pohybovala na kolech skupina našich sedmáků a osmáků. Do Mělníka dojeli od naší školy na kolech a v pátek se stejně tak vrátili domů. Mezitím navštívili ještě skalní obydlí ve Lhotce, Čertovy hlavy a Říp. A protože počasí vyšlo dokonale (teploty se celou dobu pohybovaly kolem 30°C), nechyběly ani četné návštěvy mělnického aquaparku. :-) Výlet byl jako každý rok skvělý a do Mělníka se určitě v budoucnu opět vrátíme.