Antifetfest 2023

10.6.2023 - Jitka Schwarzová
Antifetfest 2023

Úspěch filmařek z Norbertova

V úterý 30. 5. 2023 proběhla v divadle Semafor přehlídka filmů natočených žáky škol Prahy 6 v rámci obvodního kola soutěže Antifetfest. Zvláštní cenu poroty za námět dostaly dívky Alexandra Kuznetsova a Ela Smolíková ze VII. A za film Já. Ze stejné třídy pak uspěly Jana Kohoutová a Laura Teodosijevová spolu s dalšími dvěma spoluautorkami s animovaným filmem Jsme přeci lidi, který natočily v ZUŠ Charlotty Masarykové. Obsadily 2. místo a postoupily do celopražského kola.

FOTOGALERIE