Adventní odpoledne

12.12.2023 - Jitka Schwarzová
Adventní odpoledne

Největší akce z celého školního roku připadla na sobotu 9.12.2023. Na Adventním odpoledni se sešlo mnoho rodičů, prarodičů, bývalých žáků i zaměstnanců. Naši současní žáci a učitelé pro ně připravili program v jídelně, který jsme museli rozložit do tří bloků, aby se nám diváci vůbec vešli. A opět bylo plno. Kdo zrovna nebyl v jídelně, mohl posedět v kavárničce, kterou přichystali šesťáci s vydatnou pomocí maminek. V tržnici bylo možné zakoupit výrobky našich žáků nebo předměty s logem ZŠ Norbertov. Doufáme, že se nám podařilo předat vám trochu radosti a sváteční atmosféry, kterou advent přináší, a že návštěva Adventního odpoledne pro vás byla příjemně stráveným časem.

záznam vystoupení 7. A B

záznam vystoupení - německý kroužek