Adaptační kurz

24.9.2022 - Jitka Schwarzová
Adaptační kurz

Po dvou letech opět proběhl adaptační kurz tak, jak jsme zvyklí. Žáci 6. tříd odjeli v pondělí 19.9.2022 vlakem do Jesenice u Rakovníka, kde si v táboře Račí hrad zahráli mnoho zajímavých týmových her, zasoutěžili, vytvořili mapu, v noci hledali poklad, sportovali, opékali buřty. Naštěstí zima ani déšť neodradily děti od touhy něco zajímavého prožít. Je téměř neuvěřitelné, že v tak nepřejícím počasí se toho dalo tolik zvládnout. Zablácení, unavení, ale spokojení a zdraví jsme se ve čtvrtek 22.9.2022 vrátili zpět.