Adaptační kurz

29.9.2021 - Zuzana Schäfferová
Adaptační kurz

Poslední letošní slunečné dny využili žáci 6.A a 6.B spolu se svými třídními učiteli a profesionálními lektory k týmovým hrám, soutěžím a různým skupinovým aktivitám, které umožňují stmelit kolektiv a poznat své vlastní schopnosti a limity v náročných situacích. Že se adaptační kurz vydařil, je z fotografií patrné. Žáci i učitelé měli možnost poznat se více, než jim školní kontext nabízí. Věříme, že získané poznatky a dovednosti využijí v příštích měsících ku prospěchu svému i celé třídy. Konání akce podpořila v rámci grantového řízení MČ Praha 6.

Fotogalerie >>>