Adaptační kurz 6. A a 6. B

24.9.2023 - Zuzana Schäfferová
Adaptační kurz 6. A a 6. B

Vyrazili jsme v pondělí ráno z nádraží v Dejvicích a už samotná cesta vlakem byla pro mnohé zajímavý zážitek. Cílem byl tábor Račí hrad v Jesenici u Rakovníka. Část cesty jsme šli pěšky lesem, takže každý mohl přehodnotit, zda si do batohu sbalil skutečně to nejnutnější. Hned po ubytování se žáci rozdělili do čtyř týmů a začaly soutěže. Program byl pestrý - štafetové a míčové hry, hry na seznámení, úkoly v přírodě nebo aktivity na spolupráci. Vždy následovalo zhodnocení a zápis do výsledkové listiny. Nechyběl ani turistický výlet a táborák. Sluníčko svítilo, úrazy se nám vyhýbaly, takže s letošním adaptačním kurzem můžeme být spokojeni. I z fotografií je to patrné.