2. A v botanické zahradě

5.9.2022 - Jitka Schwarzová
2. A v botanické zahradě

Děti z 2. B nelenily a už v pátek 2. 9. se vypravily do botanické zahrady v Troji, kde absolvovaly hned 2 programy. Při prvním s názvem "Nej nej mezi rostlinami" objevovaly zajímavosti mezi rostlinami (nejvyšší strom, nejrychleji rostoucí tráva... a mnoho dalších). Při druhém programu "Malý pěstitel aneb od semínka na stůl" si samy vyzkoušely jak zasít semínka, zasadit sazeničku a poznávaly, co všechno takové pěstování zeleniny obnáší. I počasí přálo, a tak si děti výlet pěkně užily.