1. B na Hurvínkovi

20.3.2024 - Jitka Schwarzová
1. B na Hurvínkovi
V pátek 15. 3. měly děti z 1.B možnost být u generální zkoušky nového divadelního představení Hurvínek prodává nevěstu.
Byl to pro všechny zážitek. Spojením hudby a zpěvu profesionálních hudebníků z Brna s vtipným divadlem známého Hurvínka, Spejbla a Máničky vzniklo veselé a přitom i naučné představení. Diváci společně s Hurvínkem prošli celou operou od B. Smetany Prodaná nevěsta, poslechli si nejznámější árie a to vše za doprovodu živé hudby. Dokonce si i některé děti zahrály a zatančily na podiu společně s herci. Užili jsme si opravdu velmi pěkné představení a určitě udělá radost mnoha divákům tak, jako udělalo nám.