1. A a 1. B na koncertě

20.3.2024 - Jitka Schwarzová
1. A a 1. B na koncertě

Na čtvrtek 14. 3. byli naši prvňáčci pozvaní na divadelní představení a koncert do ZUŠ Petřiny. Žáci dramatického a hudebního oddělení umělecké školy si pro ně připravili divadelní představení Kouzelná baterka a v 2. části dětem zahráli veselé pohádkové skladby. Děti slyšely hru na nejrůznější hudební nástroje - housle, flétny, akordeony, klarinety, klavír a kytaru. Na závěr se představil smyčcový orchestr. Hudební část byla provázaná postavou Scooby Doo a hledáním ztracených not, což některé děti zcela vtáhlo do děje. Tak uvidíme časem, zda se i z našich žáčků jednou stanou muzikanti a herci.