Výsledky participace

28.4.2024 - Jitka Schwarzová
Výsledky participace

Již podruhé proběhl na ZŠ Norbertov celoškolní projekt participativního rozpočtování: Pébéčko. Žáci měli příležitost podat svůj vlastní návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru v naší škole. K dispozici je celková částka ve výši 142.857 Kč, maximální částka na jeden návrh je 45.000 Kč. O podaných návrzích se hlasovalo a tři vítězné projekty budou ještě letos na naší škole realizovány. Pokud zbydou peníze, bude realizován i čtvrtý a pátý projekt.

Příspěvek na projekt Šance do škol je realizován z participativního rozpočtu MČ Praha 6.

Podívejte se na pořadí projektů podle počtu obdržených hlasů.

Výsledky participace: ZDE >>>